Global Power Shift лого

Візьми участь у глобальній хвилі кліматичної мобілізації. Подай заявку на участь у форуму в Стамбулі сьогодні.

Друзі, настав час спробувати щось нове!

Останні декілька тижнів ми спостерігали активізацію руху: тур Do the Math в США, кампанію «Індія за межами вугілля» та Арабський молодіжний кліматичний рух. Ці зусилля змінюють правила гри та мобілізують десятки тисяч людей у всьому світі.

Хоч ми й досягли значного поступу, ніщо з того, що ми зробили разом як рух, не було достатньо впливовим. Це не дуже приємна правда. Щоб відповісти на виклик всесвітньої кліматичної кризи, ми маємо досягнути реальних змін.

Ось чому ми сьогодні відкрито закликаємо до Глобального Power Shift*.  Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті GPS , або російською мовою.

Global Power Shift

Глобальний Power Shift (GPS) стане багатостороннім проектом, метою якого буде розширення нашого руху та початок абсолютно нового курсу.

Основний план є таким:

  1. В червні 2013 року 500 з нас зустрінуться у Туреччині – починаючи від лідерів й до активних членів спільнот.
  2. Ми будемо навчатись організації руху з самих низів (grassroots) і за допомогою цифрових технологій поділимося нашими історіями та визначимо стратегію дій на наступний рік.
  3. Після цього учасники повернуться на Батьківщину, щоб разом зі своєю командою розпочати та організувати мобілізацію.
  4. Ці національні та регіональні заходи стануть стартовим майданчиком для нових скоординованих кампаній, що орієнтовані впливати на політичні і корпоративні важелі впливу та ланки влади.
  5. Разом ми дійсно можемо вплинути на баланс сил та здійснити зміни, необхідні для зупинення кліматичної кризи.

Зустріч в Стамбулі зможе відвідати не кожен, тому всі зацікавлені мають подати заявки**. Це гарантує те, що максимально різні люди матимуть змогу взяти участь та оволодіти баченням GPS вповні – від Туреччині до національних мобілізацій з усього світу. Навіть якщо ми не зустрінемось з вами у Туреччині, нам будуть потрібні  ваші зусилля на місцях для масової організаційної роботи, яка буде тривати впродовж 2013 року. Тому будьте напоготові!

Power Shift засновано в США у 2007 році. Відтоді схожі мобілізації відбувались у Європі, Росії, Австралії, Канаді та деяких інших країнах.

Ми ніколи раніше не брали участі у таких проектах, але вважаємо, що зараз саме час для глобальних дій. Ми сподіваємось, що ви долучитесь до нас.

Давайте вплинемо на баланс сил разом!

Вілл Бейтс,

Директор глобальних кампаній 350.org

http://globalpowershift.org

*Power Shift дослівно можна перекласти як «зміни балансу сил», а також як «змінення енергії».

**Робочою мовою GPS у Стамбулі буде англійська, тому володіння цією мовою на достатньому рівні є однією з головних умов участі.

З питаннями щодо участі або партнерства з GPS в країнах Східної Європи, Кавказу чи Центральної Азії звертайтесь до Юлії Маклюк – [email protected]