Seuraa meitä Facebookissa ja Twitterissä tai ota suoraan yhteyttä!

350 Suomi: www.facebook.com/350Suomi

Power Shift Suomi: www.facebook.com/PowerShiftSuomi

Rahat pois fossiilisista: www.facebook.com/FossilFreeFinland

Twitter: @350Suomi

Jos haluat osallistua Power Shiftin järjestämiseen tai ottaa yhteyttä liittyen Rahat pois fossiilisista -kampanjaan, tai sinulla on yleisiä kysymyksiä tai ehdotuksia 350 Suomelle, laita viestiä hallitukselle:
team@350finland.org

350 Suomi ry:n hallitus 2018

Hallituksen tavoitat osoitteesta: team@350finland.org

Puheenjohtajiston tavoitat osoitteesta: directors@350finland.org

Hallituksen jäsenet ja vastuualueet:

Tina Nyfors
Puheenjohtaja
tina.nyfors@350finland.org

Marja-Liisa Helminen

Varapuheenjohtaja
Viestintä
marja@350finland.org

Auni Haapala

Varapuheenjohtaja
Power Shift
auni@350finland.org

Sanna Hodju

Ilmastokoordinaatio
sanna@350finland.org

Kirsi Kangas
Taloudenhoitaja
kirsi@350finland.org

Anna von Zweygbergk
Power Shift, Rahat pois fossiilisista -kampanja
anna@350finland.org

350 Suomi ry:n virallinen pankkitili

Käytämme suomalaista Holvi-palvelua, joka on ensimmäinen yrittäjille ja yhteisöille suunniteltu pankkipalvelu.

350 Suomi ry:n pankkitiedot:  

IBAN: FI25 7997 7997 9922 89

BIC: HOLVFIHH