Seuraa meitä Facebookissa ja Twitterissä tai ota suoraan yhteyttä!

350 Suomi: www.facebook.com/350Suomi

Power Shift Suomi: www.facebook.com/PowerShiftSuomi

Rahat pois fossiilisista: www.facebook.com/FossilFreeFinland

Twitter: @350Suomi

Jos sinulla on yleisiä kysymyksiä tai ehdotuksia 350 Suomelle, laita viestiä tiimille: team@350finland.org

Mikäli yhteydenottosi koskee Rahat pois fossiilisista -kampanjaa, laita viestiä Sakulle: saku@350finland.org

Jos haluat osallistua Power Shiftin järjestämiseen, laita viestiä tiimille:
team@350finland.org

350 Suomi ry:n hallitus 2017

Hallituksen tavoitat osoitteesta: team@350finland.org

Puheenjohtajiston tavoitat osoitteesta: directors@350finland.org

Hallituksen jäsenet ja vastuualueet:

Iina Heikkilä
Puheenjohtaja
iina.heikkila@350finland.org

Jenni Heikkinen

Varapuheenjohtaja
Varainhankinta, Rahat pois fossiilisista -kampanja
jenni.heikkinen@350finland.org

Saku-Matti Mäki

Varapuheenjohtaja
Rahat pois fossiilisista -kampanja
saku@350finland.org

Marja-Liisa Helminen

Viestintä
marja@350finland.org

Apri Lönnqvist

Varainhankinta
apri@350finland.org

Tina Nyfors

Power Shift, ilmastokoordinaatio
tina.nyfors@350finland.org

Tanja Peltomäki
Taloudenhoitaja, Rahat pois fossiilisista -kampanja
tanja@350finland.org

Anna von Zweygbergk
Rahat pois fossiilisista -kampanja
anna@350finland.org

350 Suomi ry:n virallinen pankkitili

Käytämme suomalaista Holvi-palvelua, joka on ensimmäinen yrittäjille ja yhteisöille suunniteltu pankkipalvelu.

350 Suomi ry:n pankkitiedot:  

IBAN: FI25 7997 7997 9922 89

BIC: HOLVFIHH